Dakgrind, het dakgrind kunt plaatsen rondom de goten, afvoeren en inlaten van uw dak. Bij daken die helemaal rondom ontsloten zijn dient u altijd bij een aansluitend dak of gevel een grindrand te plaatsen, tenzij er voldoende afschot is.
€4,95 Incl. btw
Dakgrind, het dakgrind kunt plaatsen rondom de goten, afvoeren en inlaten van uw dak.
Bij daken die helemaal rondom ontsloten zijn dient u altijd bij een aansluitend dak of gevel een grindrand te plaatsen, tenzij er voldoende afschot is. Een laag van 5-8cm hoog en 20cm breed is ruim voldoende voor de afwatering.
Wij adviseren u om één zak grind rondom een afvoer aan te brengen, dit zorgt voor een optimale afvoer van het overtollige regenwater.
Let op: dit artikel is alleen te bestellen samen met de ECO sedum cassettes.
Voordelen van het dakgrind:
Producteigenschappen dakgrind:
Hoeveel dakgrind heb ik nodig voor een aanbevolen laag rondom goten, afvoeren en muren? U kunt 8cm grindlaagdikte aanhouden in de regel. De benodigde hoeveelheid grind voor uw dak berekenen doet u in twee stappen:
U wilt een dakrand van 8 bij 0,2 meter gaan voorzien van een 8 cm dikke laag dakgrind. De benodigde hoeveelheid dakgrind kunt u als volgt berekenen:
8 x 0,2 meter = 1,6 m2 x 0,08 meter (8cm) = 0,13 dus moet u 0,13 kuub dakgrind bestellen.
Tip: er gaan 75 zakken van 20 kilo in een m3, 130liter/20= 7 zakken dakgrind.
vanaf 40,- euro.
en eenvoudig retourneren.
op al onze producten!