Straight Curve flexline hoekelement 150 mm. verzinkt staal, met deze verzinktstalen hoeken creëert u eenvoudig strakke lijnen en hoeken in uw tuin.
€34,95 Incl. btw
Straight Curve flexline hoekelement 150 mm. verzinkt staal, met deze verzinktstalen hoeken creëert u eenvoudig strakke lijnen en hoeken in uw tuin.
Het kant en klare hoekstuk van 500mm. lang kunt u eenvoudig met de hand buigen. Zodat er een hoekelement ontstaat met zijden van 250mm. Het voordeel van deze hoeken is dat u ze bijna in elke graden kunt buigen!
Verzinkt staal heeft een lange levensduur, waardoor u verzekerd bent van duurzaam materiaal in uw tuin.
Eigenschappen van het Straight Curve flexline hoekelement 150 mm.:
Producteigenschappen Straight Curve flexline hoekelement 150 mm.:
Waarom kiezen voor Straightcurve kantopsluitingen?
Productinformatie verzinkt staal:
De materiaaldikte van de verzinkte kantopsluitingen is standaard 1,6mm. Eerst wordt het staal ontvet en vervolgens gebeitst (om alle oppervlakte-onzuiverheden te verwijderen). Het ontvetten geschiedt over het algemeen met een hete, sterk alkalische oplossing. Tijdens het verzinkproces wordt ervoor gezorgd dat er een legerig ontstaat tussen staal of ijzer en zink, met daaromheen vaak nog een laagje puur zink. Het staal wordt ondergedompeld in gesmolten zink met een temperatuur van ± 450 °C. Door de temperatuur ontstaat er een legering.
vanaf 40,- euro.
en eenvoudig retourneren.
op al onze producten!